Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Trwa ogromna akcja poszukiwawcza. Do działań włączony został policyjny śmigłowiec

Fot. KMP Olsztyn

Na Warmii i Mazurach trwa jedna z największych akcji poszukiwawczych w ostatnich miesiącach. Policjanci wspierani przez strażaków starają się ustalić miejsce pobytu zaginionej pod koniec grudnia mieszkanki Dobrego Miasta.

Do działań wykorzystany został również policyjny śmigłowiec – informuje podkomisarz Anna Balińska z olsztyńskiej policji.

Kobieta najprawdopodobniej 29 grudnia 2021 roku wyszła z domu przy ul. Grudziądzkiej w Dobrym Mieście i do chwili obecnej do niego nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną (…). Do akcji poszukiwawczej dołączyli nurkowie z Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie. Wykorzystany został również policyjny śmigłowiec.

00:00 / 00:00

Z policyjnych ustaleń wynikało, że 79-latka mogła przebywać na terenie Lidzbarka Warmińskiego, a następnie w Bartoszycach. Zaginiona może mieć problemy z pamięcią i koncentracją.

Maria Kułakowska jest szczupłej budowy ciała, ma 152 cm wzrostu, włosy ciemne, krótkie. W chwili zaginięcia ubrana była w czarne materiałowe spodnie oraz szaro-niebieską kurtkę.

Każdy, kto posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia kobiety proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Fot. KMP Olsztyn

Autor: B. Gajlewska
Redakcja: A. Niebojewska

Więcej w policja, zaginiona
Wyrzuciła do śmietnika cztery szczeniaki. Jeden nie przeżył

Policjanci z Olsztynka wyjaśniają sprawę wyrzucenia do kontenera na śmieci czterech szczeniaków. Niestety, jeden z nich nie przeżył. Pozostałe trafiły pod opiekę inspektorów OTOZ Animals w...

Zamknij
RadioOlsztynTV