DZIŚ: -1 °C pogoda dziś

Bez niespodzianki w Łomiankach. Zadecydowała pierwsza kwarta

Koszykarki KKS-u Olsztyn nie sprawiły niespodzianki w Łomiankach. Przegrały z tamtejszą drużyną PZkosz 63:74.

Zdecydowała pierwsza kwarta. Rozpoczęliśmy niestety nieskoncentrowani i to wykorzystał przeciwnik. Klęska w pierwszej kwarcie zaważyła na spotkaniu. Kolejne były wyrównane, a w ostatniej my dominowaliśmy. Niestety zabrakło czasu, choć patrząc na to, co się działo w pierwszej odsłonie, trzeba przyznać, że końcowy wynik i tak jest przyzwoity. Wydawało się bowiem po jej zakończeniu, że zostaniemy zdemolowani. Nie byliśmy faworytem w tym spotkaniu, ale mogliśmy zrobić niespodziankę.

– wyjaśnił po spotkaniu trener olsztynianek – Tomasz Sztąberski.