Kim są i jak pracują ratownicy MOPR? Posłuchaj audycji
W pierwszy po wakacjach spotkaniu w audycji na ratunek, Maciej Świniarski odwiedził strażaków ochotników z OSP Targowo, a Wojciech Jermakow podsumował sezon na Wielkich Jeziorach Mazurskich z ratownikami MOPR.
Nie zabrakło również wiadomości z regionu i świata dotyczących naszego bezpieczeństwa.
Posłuchaj audycji
Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Niebojewska


![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=130&h=80&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)















