Nowa organizacja ruchu na jeden z ulic w Bartoszycach
Ważna informacja dla kierowców w Bartoszycach. Obowiązuje nowa organizacja ruchu na przebudowywanej ulicy Poniatowskiego, która od dziś jest jednokierunkowa.
Nie można na nią wjechać od strony ulic Słowackiego i Paderewskiego (od ul. Nad Łyną). Zablokowane są też wyjazdy od ulicy Korczaka. Natomiast jadąc od strony ulic Mierosławskiego i Dąbrowskiego możliwa jest tylko jazda w prawo.
Zmiany w organizacji ruchu mają potrwać do 24 kwietnia. Szczegółowy plan organizacji ruchu jest na oficjalnej stronie Urzędu Miasta Bartoszyce.
Autor: K. Kantor
Redakcja: A. Chmielewska






















![52. Spotkania Zamkowe w Olsztynie. Za nami koncert konkursowy i występ Piotra Roguckiego [ZDJĘCIA] 52. Spotkania Zamkowe w Olsztynie. Za nami koncert konkursowy i występ Piotra Roguckiego [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FSpotkania-Zamkowe-85-2.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)




