Opublikowany 7 lutego 2019
Olsztyn, Aktualności, Aplikacja mobilna, Region
Olsztyn, Aktualności, Aplikacja mobilna, Region
Była szefowa MOK-u domaga się odszkodowania za bezpodstawne zwolnienie. Dziś przesłuchania kolejnych świadków
Przed sądem rejonowym w Olsztynie zostaną przesłuchani kolejni świadkowie w sprawie z powództwa Agnieszki Kołodyńskiej przeciwko Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Olsztynie o bezprawne zwolnienie.
Przypomnijmy – była dyrektorka MOK-u została odwołana ze stanowiska w maju 2017 roku w atmosferze skandalu. Wpływ na taką decyzję miała przeprowadzona w ośrodku kontrola Państwowej Inspekcji Pracy. Inspektorzy ustalili, że kierująca MOK-iem dopuściła się szeregu nieprawidłowości. Chodziło m.in. o niewłaściwą organizację pracy i nieprawidłowe relacje międzyludzkie dyrektorki z pracownikami.
Autor: A.Socha
Redakcja: A. Podbielska















![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)











