Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wyróżnienie dla olsztyńskiego szpitala pulmonologicznego

Szpital pulmonologiczny z Olsztyna najlepszą placówką w Polsce – tak wynika z rankingu Bezpieczny szpital, który opublikowała Rzeczpospolita.

Szpital pulmonologiczny z Olsztyna został najlepszą placówką w Polsce

W rankingu oceniane był o m.in. zarządzanie , jakość opieki i usług medycznych, komfort pobytu pacjenta czy liczba skarg na szpital.

W innej kategorii rankingu szpitali zabiegowych, wielospecjalistycznych i onkologicznych na 7. miejscu w kraju znalazł się Szpital Miejski w Olsztynie.

Wysoko w klasyfikacji są także: Szpital Dziecięcy w Olsztynie – na 11. miejscu i Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu – na 13. w kraju. Wśród szpitali powiatowych najwyżej, bo na 31. miejscu znalazł się szpital w Biskupcu.

Szczegóły w raporcie Aleksandry Skrago – posłuchaj

00:00 / 00:00

Szpital pulmonologiczny z Olsztyna został najlepszą placówką w Polsce rankingu Bezpieczny szpital, który opublikowała Rzeczpospolita

(skra/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wyróżnienie
Monika Szczygło otrzymała stypendium im. Bohdana Kurowskiego

Nasza redakcyjna koleżanka Monika Szczygło otrzymała bardzo prestiżowe wyróżnienie - Stypendium im. Bohdana Kurowskiego. Zostało ono przyznane po raz pierwszy przez dystrykt Rotary Polska-Ukraina-Białoruś. Podczas uroczystości...

Zamknij
RadioOlsztynTV