Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Uciekał przed policją. Okazało się, że miał na sumieniu coś więcej

Próba ucieczki przed policjantami zakończona niepowodzeniem, a właściwie zderzeniem z radiowozem. Funkcjonariusze z posterunku w Świętajnie, podczas patrolu, zauważyli rowerzystę, którego styl jazdy wskazywał, że może być pod działaniem alkoholu.

Jak powiedziała Radiu Olsztyn st. sierż. Izabela Cyganiuk z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, mundurowi próbowali zatrzymać cyklistę do kontroli.

Próbował ominąć pojazd służbowy, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z radiowozem, uszkadzając przy tym prawe lusterko pojazdu. Policjanci zatrzymali 33-latka i, po sprawdzeniu stanu trzeźwości, okazało się, że mieszkaniec gminy Świętajno miał blisko 4 promile alkoholu

– relacjonuje Cyganiuk.

00:00 / 00:00

Jazda po pijanemu to nie jedyne przewinienie rowerzysty. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany w związku z zasądzoną mu karą więzienia. Za wielokrotne zakłócanie porządku najbliższy miesiąc spędzi w więzieniu.

 

Autor: L. Tekielski
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, pijany, alkohol, zatrzymanie
Na początku roku szkolnego policja skontroluje pojazdy i kierujących

Na drogach regionu ruszyły policyjne działania „Bezpieczna droga do szkoły”. W okolicach szkół pojawi się więcej policyjnych patroli, których głównym zadaniem będzie dbanie o bezpieczeństwo dzieci...

Zamknij
RadioOlsztynTV