Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 9 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Tenisistki stołowe Polmleku Lidzbark Warmiński nadrabiają ligowe zaległości

Tenis stołowy

Z powodu pandemii tenisistki stołowe Polmleku Lidzbark Warmiński miały niemal 2 miesiące przerwy, a teraz grają jeden mecz za drugim.

Podopieczne Zbyszka Pietkiewicza serię spotkań zaczęły w piątek (9 kwietnia) od zdecydowanej wygranej 3:0 na wyjeździe z Gotykiem Toruń. Od niedzieli grały natomiast we własnej hali, ale niestety bez sukcesów.

Dziś (13 kwietnia) przegrały u siebie 0:3 z AZS-em Wrocław, tak samo jak wczoraj (12 kwietnia) z AZS-em Częstochowa, a w niedzielę (11 kwietnia) z MUKS-em Nadarzyn.

Końcową kolejność w ekstraklasie kobiet po rundzie zasadniczej poznamy 24 kwietnia. Wtedy zaplanowano ostatni zaległy pojedynek Polmleku Lidzbark Warmiński z JKTS-em Jastrzębie-Zdrój.

W tym momencie lidzbarczanki zajmują 9. miejsce w ligowej tabeli, czyli pierwsze w strefie spadkowej. Mają 14 punktów, ich kolejny rywal z Jastrzębia-Zdroju ma 5 oczek, a ostatnia Energa Luzino – 3. Polmlek do bezpiecznej strefy, gwarantującej utrzymanie traci 8 punktów, a do lidera, czyli KTS-u Tarnobrzeg, ma natomiast 38 oczek straty.

 

Autor: K.Piasecka
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w tenis stołowy
Tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo awansowali do finału play-off superligi

W rewanżowym meczu półfinałowym Dekorglass pokonał u siebie broniący tytułu Sokołów SA Jarosław 3:1. O złoto będą rywalizowali z Dartom Bogorią Grodzisk Mazowiecki. W obu spotkaniach...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV