Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo awansowali do finału play-off superligi

Fot. Maciej Świniarski

W rewanżowym meczu półfinałowym Dekorglass pokonał u siebie broniący tytułu Sokołów SA Jarosław 3:1. O złoto będą rywalizowali z Dartom Bogorią Grodzisk Mazowiecki.

W obu spotkaniach rywalizujące zespoły wygrały po tyle samo setów (15:15), więc o awansie zdecydowały tzw. małe punkty, czyli suma zwycięskich piłek. Działdowianie mieli o cztery wygrane akcje więcej.

O zwycięstwie w meczu i awansie działdowian przesądziła świetna gra Jiriego Vrablika, który pokonał Kou Leia 2:0. Doskonale spisał się również Jakub Dyjas

00:00 / 00:00

Zawodnicy z Jarosławia zakończyli sezon na trzecim miejscu, zdobywając brązowe medale. W poprzednim sezonie z powodu pandemii zakończono rozgrywki i rozdano medale jeszcze przed rozpoczęciem fazy play-off superligi. Tytuł zdobył wtedy zajmujący pierwsze miejsce w tabeli Kolping Frac Jarosław, srebro Dartom Bogoria, a brąz Dekorglass.

 

Redakcja: K. Piasecka za PAP

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w tenis stołowy, superliga, Dekorglass Działdowo, Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki
Tenisiści Dekorglassu poznali rywala w półfinale Superligi

Sokołów Jarosław będzie rywalem Dekorglassu Działdowo w półfinale Superligi tenisistów stołowych. Zawodnicy z Jarosławia w ćwierćfinale pokonali Zooleszcz Gwiazdę Bydgoszcz 3:1. Działdowianie natomiast w rundzie zasadniczej...

Zamknij
RadioOlsztynTV