Start Elbląg podejmie wicemistrza Polski – KPR Gminy Kobierzyce
W piątek w hali przy alei Grunwaldzkiej w Elblągu rozpocznie się spotkanie 9. kolejki PGNiG Superligi szczypiornistek. Miejscowy Start podejmie wicemistrza Polski – KPR Gminy Kobierzyce.
W 1. rundzie w Kobierzycach elblążanki przegrały 20:26. Start to jeden z najmłodszych zespołów w stawce, który był w tym sezonie tworzony inaczej niż dotychczas – przyznaje dyrektor sportowy elbląskiego zespołu Andrzej Niewrzawa.
Początek spotkania Start Elbląg – KPR Gminy Kobierzyce o 16. 30 w hali przy alei Grunwaldzkiej.
Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Niebojewska

![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=130&h=80&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)





















