Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Śledczy ustalają okoliczności wypadku na Rajdzie Polski. Dwoje kibiców jest rannych

Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności poważnie wyglądającego wypadku na Rajdzie Polski rozgrywanym na Mazurach.

Samochód rajdowy z węgierską załogą wypadł na odcinku specjalnym Wieliczki z drogi i uderzył w dwie osoby obserwujące wyścig. Do wypadku doszło w sobotę przed godziną 19, w okolicach miejscowości Nowy Młyn. Dwie osoby zabrał do szpitala śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – poinformował aspirant Rafał Jackowski z KWP w Olsztynie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że załoga węgierska na prostym odcinku wypadła z drogi i uderzyła w dwie obserwujące rajd osoby: kobietę i mężczyznę. Kibice zostali przetransportowani do szpitala.

Obie osoby były przytomne. Kobietę przewieziono do szpitala w Suwałkach, a mężczyznę do szpitala w Ełku. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratury.

Odcinek specjalny Wieliczki został odwołany.

 

Redakcja: B. Świerkowska-Chromy za Radio Rajdowe/PAP

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, szpital, Wieliczki, Rajd Polski, kibice
Największy szpital w Elblągu wznawia odwiedziny chorych. Placówka wprowadza jednak ograniczenia

Dobra wiadomość dla pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Możliwe są już odwiedziny chorych, ale tylko w określonym czasie i z ograniczeniami. Wracamy powoli do normalności,...

Zamknij
RadioOlsztynTV