Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Rozpoczęliśmy Urodzinowy Tydzień z Kulturą Radia Olsztyn!

Rozpoczęliśmy Urodzinowy Tydzień z Kulturą Radia Olsztyn. Pierwszego dnia zaprosiliśmy Słuchaczy do Kina Helios na film „Orlęta. Grodno ‘39”.

Urodzinowy Tydzień z Kulturą Radia Olsztyn to główna część obchodów naszego jubileuszu. Zamy się ze słyszenia już 70 lat!

Fot. P. Getka

W 1952 roku powstała ekspozytura Polskiego Radia w Olsztynie. Słowami „Tu mówi Olsztyn”, wyemitowanymi 2 października, rozpoczęła się historia naszej rozgłośni.

W tym tygodniu spotkamy się ze Słuchaczami także na spektaklach teatralnych i koncercie.

Fot. P. Getka

Bilety na wydarzenia Urodzinowego Tygodnia z Kulturą można było wygrać w programach Radia Olsztyn oraz na naszych profilach w mediach społecznościowych.

Wtorek 20 września

We wtorek z najmłodszymi słuchaczami oraz ich opiekunami o godzinie 17 spotkamy się w Olsztyńskim Teatrze Lalek na spektaklu „Fru – Fru”. To niezwykła opowieść o dorastaniu dziecka.

Środa 21 września

O godzinie 18 zapraszamy do Teatru im. S. Jaracza na spektakl „Lekarz na telefon” – jednoosobową farsę autorstwa Borbali Szabó.

Czwartek 22 września

Przygotowaliśmy też coś dla miłośników muzyki. W czwartek 22 września w murach Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie zabrzmi muzyka klasyczna w wykonaniu zespołu „Tre Voci”. Widowisko z udziałem trzech tenorów uświetni również Galę Jubileuszową zaplanowaną na piątek 23 września.

Piątek 23 września

Gala Jubileuszowa w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej z udziałem zespołu „Tre Voci”.

Partnerami Urodzinowego Tygodnia z Kulturą są Totalizator Sportowy – właściciel marki Lotto, Auto Idea Olsztyn oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Redakcja: K. Ośko

Radio Olsztyn rozpoczyna Urodzinowy Tydzień z Kulturą

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w urodziny, 70-lecie, URODZINOWY TYDZIEŃ Z KULTURĄ RADIA OLSZTYN
Bliższe Spotkania – 16.09.2022

Odliczanie do urodzin Radia Olsztyn, społeczna szafa oraz samoobrona - to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiały Izabela Malewska i Gosia Sadowska-Bartoszewicz. Urodziny Radia...

Zamknij
RadioOlsztynTV