Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 16.09.2022

Odliczanie do urodzin Radia Olsztyn, społeczna szafa oraz samoobrona – to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiały Izabela Malewska i Gosia Sadowska-Bartoszewicz.

Urodziny Radia Olsztyn zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji Dominik Chowaniec pokazuje kolejną odsłonę naszej pracy.

00:00 / 00:00

Temperatury są coraz niższe, a to oznacza, że jesień zbliża się wielkimi krokami. Wiele osób już się szykuje na coraz chłodniejsze dni. Do wielu miast Warmii i Mazur wracają społeczne szafy z odzieżą dla najbardziej potrzebujących. O tym jak działają mówiła  dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Biskupcu Marzena Budek.

M. Budek

Aby poprawić bezpieczeństwo mieszkańców, w wielu miejscach regionu, instalowane są systemy monitoringu wizyjnego. Kamery nie obejmują jednak całego terenu, a powrót do domu po zmroku nie zawsze jest bezpieczny. Czy umiemy się obronić przed napastnikiem? Posłuchaj rozmowy z instruktorem samoobrony Sebastianem Smulskim z Klubu Sparta Krav Maga Olsztyn.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

 

Redakcja: B. Świerkowska-Chromy za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w urodziny, pogoda, jesień, zimno
Synoptycy przestrzegają przed silnymi porywami wiatru

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnym wiatrem dla województw północnej Polski. Na południu kraju prognozowane są opady deszczu i burze. Synoptyk...

Zamknij
RadioOlsztynTV