Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Przed szczypiornistami z Elbląga starcie z Usarem Kwidzyn

Meble Wójcik Elbląg. Fot. Anna Dembińska 

Szczypiorniści pierwszej ligi wracają na parkiety. Meble Wójcik Elbląg w pierwszym meczu II rundy rozgrywek będą podejmować  zespół Usar Kwidzyn.

W meczu inaugurującym rozgrywki Meble pokonały w Kwidzynie Usara 30 do 29. Ale w Tabeli to Usar jest wyżej – z 12 punktami zajmuje w tabeli 5 miejsce. Meble z dorobkiem 11 punktów są na 9 miejscu. Trener elblążan Grzegorz Czapla docenia siłę jutrzejszego przeciwnika.

Nie jest to zespół nowy w pierwszej lidze, natomiast po jego stronie jest duże doświadczenie boiskowe. Są to zawodnicy, którzy ocierali się o pierwszą ligę, niektórzy grali nawet na wyższym poziomie. Zobaczymy, jak się do tego przygotowali. My musimy walczyć o to, co sobie założyliśmy przed sezonem – czyli walki o środek tabeli. Myślę, że jestem w stanie to osiągnąć. Ten mecz to zweryfikuje. Przeciwnika się nie boimy. Jeżeli się nie przestraszą siły i zaangażowania ze strony przeciwnika, to będzie dobrze.

Elblążanie wystąpią osłabieni brakiem kontuzjowanego Kamila Karczewskiego, który w meczu z Żukowem zerwał więzadła krzyżowe i w tym sezonie już nie zagra. Początek jutrzejszego meczu Mebli Wójcik z Usarem Kwidzyn o godzinie 17.00.

Autor: J. Salmonowicz
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Grzegorz Czapla, Meble Wójcik Elbląg
Szczypiorniści Mebli Wójcik Elbląg rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej. Na początek wygrana w sparingu

Pierwszoligowi szczypiorniści Mebli Wójcik Elbląg zagrali pierwszy sparing przed rundą rewanżową. Było nietypowo i świątecznie, bo wszystko przy dźwiękach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a do tego...

Zamknij
RadioOlsztynTV