Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Warmia Energa Olsztyn obroniła pierwsze miejsce w tabeli

Fot. Warmia Energa

W swoim ostatnim meczu w rozgrywkach I ligi Warmia Energa Olsztyn pokonała USAR Kwidzyn 29:24 i obroniła pierwsze miejsce w tabeli.

Do ostatniego ligowego meczu olsztynianie podchodzili opromienieni wygraną w rywalizacji z MKS-em Grudziądz, która była kluczowa dla podtrzymania nadziei na zajęcie pierwszego miejsca w tabeli. Szczypiorniści Warmii w Kwidzynie musieli postawić kropkę nad „i”. I zrobili to.

Tym razem nie było dramaturgii podobnej do tej sprzed tygodnia, gdy w hali Urania Warmiacy dopiero w końcówce przeważyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W niedzielne popołudnie podopieczni trenera Jarosława Knopika dominowali nad rywalem, kontrolując przebieg spotkania od początku do końca.

USAR Kwidzyn – OKPR Warmia Energa Olsztyn 24:29 (13:14)

Bramki:
USAR:
Janiszewski 10, Sonnenfeld 7
Warmia Energa: Makowski, Matusiak, Kaczmarczyk – Klapka 9, Didyk 6, Konkel 4, Gruszczyński 3, Chełmiński 2 (1/1), Dzido 2, Malewski 2 (1/1), Starzec 1, Golks, Sikorski, Zemełka, Sikorski

Źródło: Warmia Energa Olsztyn
Redakcja: Ł. Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Piłka ręczna, Warmia Energa
„To najważniejszy jest mecz sezonu”. Warmia Energa Olsztyn zmierzy się w USAR-em Kwidzyn

W niedzielę  o godzinie 16 w Kwidzynie szczypiorniści Warmii Energa Olsztyn rozpoczną ostatnie spotkanie w rundzie zasadniczej pierwszej ligi. Rywalem podopiecznych trenera Jarosława Knopika będzie miejscowy...

Zamknij
RadioOlsztynTV