Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 27 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Policjanci wyróżnieni przez ministra spraw wewnętrznych

Podkom. Paweł Przybyłek

Dwaj policjanci z Warmii i Mazur wyróżnieni przez ministra spraw wewnętrznych.

Pierwszy z nich to podkomisarz Paweł Przybyłek – aktualnie zastępca naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. Jego zespół doprowadził m.in. do przedstawienia zarzutów 83 osobom, a także odzyskania samochodów i komputerów o wartości niemal 400 tysięcy złotych.

St. sierżant Paweł Koprowski

Drugi z wyróżnionych policjantów to starszy sierżant Paweł Koprowski – policjant Zespołu ds. Kryminalnych Posterunku Policji w Zalewie. Został doceniony za akcję ratunkową. Uratował życie potrąconemu rowerzyście.

Awanse i nagrody wręczył policjantom wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński

Dziękuję za Waszą dobrą służbę, profesjonalizm i oddanie ludziom oraz Polsce. Zasłużyliście w pełni na nagrody oraz nominacje. Na etos służby policjanci pracują każdego dnia, zachowaniem, decyzją, czynem, każdym dniem służby. I tak Państwo robicie. Najlepsi, którzy zostali wyróżnieni, stanowią wzór dla innych.

Nagrody finansowe otrzymali wyróżniający się funkcjonariusze policji z całego kraju.

 

(lew/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, nagroda, wyróżnienie
Z jeziora Ukiel wyłowiono ciało kobiety

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 66-letniej kobiety, której ciało znaleziono w jeziorze Ukiel w Olsztynie. Ciało kobiety zauważył wczoraj wieczorem przechodzień idący ulicą Jeziorną - powiedziała Radiu...

Zamknij
RadioOlsztynTV