Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ostatni dzień na… zakup komputera. Ważny termin dla rolników

Fot. pixabay.com

31 marca mija termin zakupu komputera ze wsparciem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Rolnicy, którzy jeszcze tego nie zrobili, a otrzymali pomoc na zakup sprzętu komputerowego, muszą to zrobić dzisiaj.

Pomoc na zakup sprzętu komputerowego dla dziecka z rodziny rolniczej, ARiMR uruchomiła w grudniu zeszłego roku. Wsparcie w wysokości do 1500 zł można było otrzymać na zakupu komputera stacjonarnego lub laptopa wraz z niezbędnym oprogramowaniem i osprzętem. O taką pomoc ubiegało się 39 tysięcy rolników.

Kwota dofinansowania, o które występowali, wyniosła około 58,5 mln zł. Biura powiatowe ARiMR wydały prawie 35 tys. decyzji o przyznaniu pomocy na kwotę 5 mln 39 tys zł.

Fakturę potwierdzającą zakup komputera ze wsparciem ARiMR trzeba dostarczyć do biura powiatowego agencji do 15 kwietnia. Jest to warunek konieczny do rozliczenia otrzymanego wsparcia.

Autor: K. Kantor
Redakcja: K. Piasecka

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w komputer, dofinansowanie
Oszustwo na „fake newsa” nowym pomysłem na łatwy dostęp do naszych pieniędzy

Przestępcy używają różnych sposobów, by zdobyć dostęp do naszych danych. To już nie tylko próby wyłudzenia pieniędzy na SMS-a, szybki przelew czy nieudana transakcja na portalu...

Zamknij
RadioOlsztynTV