Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Nasze urodziny! Trwa konkurs Słodkie Radio w Twoim mieście. Bądź z nami i wygrywaj nagrody :-)

Nasze urodziny coraz bliżej. Z niecierpliwością czekamy na Wasze życzenia i już szykujemy pyszne urodzinowe słodkości. Właśnie rusza konkurs Słodkie Radio w Twoim mieście.

Co trzeba zrobić, aby słodkie radio zawitało do Twojej miejscowości?

Wystarczy, że do 23 września wyślesz nam oryginalne życzenia urodzinowe na adres urodziny@radioolsztyn.pl lub za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce Urodzinowy Tydzień Radia Olsztyn.

Obiecujemy, że przeczytamy i obejrzymy wszystkie nadesłane życzenia, a autorów tych najlepszych i najbardziej kreatywnych nagrodzimy radioodbiornikami cyfrowymi oraz słodkimi upominkami.

Ale to nie wszystko!

W Urodzinowym Tygodniu od 27 września do 1 października Słodkie Radio zawita do pięciu miejscowości, z których napłyną najpiękniejsze urodzinowe życzenia. Będziemy u Was z pysznymi radiowymi ciastkami i krówkami-radiówkami. Do jakich miejscowości przyjedziemy? Tego dowiecie się już 24 września. A do tej pory będzie to nasza słodka tajemnica.

Regulamin konkursu Słodkie Radio w Twoim mieście

 

Redakcja: I. Szpakowska/B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Radio Olsztyn, video
Słuchowisko Radia Olsztyn z nagrodą na Festiwalu „Dwa Teatry” w Zamościu

„Ślady na śniegu” - słuchowisko zgłoszone przez Radio Olsztyn zostało jednym z laureatów 20. Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji „Dwa Teatry” w Zamościu. Dzieło...

Zamknij
RadioOlsztynTV