Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 5 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - WYNIKI KONKURSU DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Napadli na stację paliw w Ostródzie. Teraz grozi im 12 lat więzienia

Napadli na stację paliw. Odpowiedzą za rozbój. Fot. policja

Dwaj mężczyźni, którzy nocą z wtorku na środę napadli na stację paliw w Ostródzie odpowiedzą za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Obaj zostali zatrzymani kilkanaście minut po zgłoszeniu. Około godziny 2 w nocy na stację weszło dwóch mężczyzn. Jeden z nich wyciągnął nóż i groził pracownikowi. Napastnicy zabrali z kasy prawie tysiąc złotych oraz 10 puszek piwa. Nikomu nic się nie stało.

Pracownicy stacji natychmiast poinformowali o napadzie policję i po chwili policyjny patrol zatrzymał podejrzanych na jednej z pobliskich ulic. 31 i 25-latek zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Mieli przy sobie skradzione pieniądze, nóż i kilka puszek piwa.

Całe zdarzenie zarejestrował monitoring stacji. Obaj zatrzymani usłyszeli zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, za co grozi do 12 lat pozbawienia wolności. W ich przypadku kara będzie surowsza, bo byli już karani za podobne przestępstwa.

 

Autor: KKantor
Redakcja BSChromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pieniądze, napad, kradzież, Ostróda
Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o napad na bank w Olsztynie i kradzież kilkudziesięciu tysięcy złotych

Policyjni antyterroryści zatrzymali rano 34-letniego mieszkańca gminy Stawiguda. Mężczyzna, który napadł na bank w olsztyńskiej dzielnicy Jaroty, był poszukiwany od 23 czerwca. Podczas napadu bandyta miał...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV