Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Mieszkańcom Elbląga przeszkadzają piraci drogowi i picie alkoholu w miejscach publicznych

Panorama Elbląga. Fot. M. Stankiewicz

Takie wnioski pojawiły się po debacie społecznej, którą na temat bezpieczeństwa zorganizowała Komenda Miejska Policji w Elblągu.

Podczas spotkania mieszkańcy zgłaszali zagrożenia, którymi powinna zająć się policja. Mogli dowiedzieć się również jak korzystać z Krajowej Mapy Bezpieczeństwa.

Podinspektor Piotr Cioła z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu tłumaczy, że w tego typu spotkaniach chodzi o pobudzenie mieszkańców do aktywności.

– Robimy cyklicznie analizę bezpieczeństwa miasta i wiemy gdzie jest niebezpiecznie. Ale chcemy zintegrować mieszkańców i zintensyfikować ich działania – dodaje naczelnik wydziału prewencji elbląskiej komendy.

Na kolejną debatę policjanci zapraszają mieszkańców Pasłęka. Spotkanie odbędzie się w czwartek 25 maja o godzinie 17 w Zespole Szkół w Pasłęku przy ulicy Zwycięstwa 28.

(AOlbrys/BSChromy)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, policja, alkohol, bezpieczeństwo, kierowca, kierowcy
W Elblągu zaprezentowano katalog z porcelaną dalekowschodnią

218 ilustracji i 218 opracowań składa się na wyjątkowy katalog zatytułowany „Porcelana dalekowschodnia z badań archeologicznych na Starym Mieście w Elblągu”. Wyjątkowość tej publikacji polega na...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV