Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kolejna platyna Ryszarda Szmita i Starego Dobrego Małżeństwa

Platynowa płyta Starego Dobrego Małżeństwa i Ryszarda Szmita zawiśnie na ścianie w Polskim Radiu Olsztyn. Fot. Ł. Sadlak

Platynową płytę otrzymali Ryszard Szmit, inżynier dźwięku Polskiego Radia Olsztyn i zespół Stare Dobre Małżeństwo za płytę „Stare Dobre Małżeństwo, Złota kolekcja vol. 1 i 2”.

Ryszard Szmit realizował tę płytę. Mówi, że praca nad materiałem była dość wymagająca, bo wiele osób miało różne koncepcje brzmienia ostatecznego brzmienia płyty.

Krzysztof Myszkowski, lider zespołu Stare Dobre Małżeństwo i Ryszard Szmit dziękowali ludziom, którzy kupili płytę. Tłumaczyli, że platynowa, albo złota płyta to „głos ludu”, który kieruje się swoim gustem muzycznym. Być docenionym przez publiczność to największe wyróżnienie.

Posłuchaj rozmowy Izabeli Malewskiej z muzykami

00:00 / 00:00

Muzycy współpracują ze sobą od wielu lat. Kolejna płyta zespołu również będzie realizowana w PRO studiu Polskiego Radia Olsztyn przez Ryszarda Szmita.

 

 

(kpias/imal)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Ryszard Szmit, Stare Dobre Małżeństwo
Benefis Ryszarda Szmita – piątek, od godz. 19.00. Wstęp wolny! Zapraszamy!

Obaj debiutowali w Olsztynie i grali nawet w jednym zespole. Choć wybrali inne muzyczne drogi, po wielu latach znów spotkają się na jednej scenie. Radio Olsztyn...

Zamknij
RadioOlsztynTV