Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jacek Sasin odwiedził Rozogi. Mówił o nowych rządowych programach

Fot. A. Piedziewicz

Przewodniczący Komitetu Stałego Ministrów odwiedził Rozogi. Jacek Sasin spotkał się z mieszkańcami.

To jedno z kilkudziesięciu takich spotkań, jakie działacze PiS zorganizowali w całej Polsce po sobotniej konwencji Prawa i Sprawiedliwości. – W województwie warmińsko-mazurskim jesteśmy w Rozogach, bo tu prawica zawsze zwycięża – mówił na początku spotkania Jerzy Szmit, szef PiS w okręgu olsztyńskim.

Jacek Sasin zapowiadał, że w najbliższym czasie planowanych jest kilkaset podobnych spotkań w całym kraju, głównie w mniejszych miejscowościach. – W wielkich miastach sytuacja jest lepsza – oczywiście one też mają swoje problemy. Ale zawsze w mniejszych miejscowościach tych problemów jest więcej, chodzi o to, żeby skutecznie je rozwiązywać – przekonywał.

Jacek Sasin przedstawiał też zapowiedzi nowych rządowych programów, o której była mowa na sobotniej konwencji PiS. To m.in. coroczne 300 złotych na wyprawkę dla każdego ucznia, program Dostępność Plus dla seniorów, specjalny fundusz budowy dróg lokalnych, czy obniżka podatku CIT i składek ZUS dla małych firm.

Fot. A. Piedziewicz

Autor: A. Piedziewicz
Redakcja: A. Podbielska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w PiS, Rozogi
Jeden na jednego, czyli PiS kontra PSL. Tematami raport techniczny ws. przyczyn katastrofy smoleńskiej i przekop Mierzei Wiślanej

Jeden na Jednego, czyli starcie przedstawiciela partii rządzącej z przedstawicielem opozycji. Gośćmi Krzysztofa Kaszubskiego byli: Dariusz Rudnik (Prawo i Sprawiedliwość) Ryszard Cecot (Polskie Stronnictwo Ludowe) Raport...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV