Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 32 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Gliniarz, kowboj i wampir. Słuchaj audycji w Do Zobaczenia

Axel Foley powraca po 40 latach w GLINIARZU Z BEVERLY HILLS: AXEL F. Jest klimat dwóch pierwszych kultowych filmów, czy powtórka z nieudanej „trójki”? Eddie Murphy wciąż ma ten błysk? 

Kevin Costner ma za to życiowe marzenie i za swoje pieniądze realizuje epicką sagę, która ma być nowym klasykiem w stylu Johna Forda. Czy jest to możliwe po Yellowstone? HORYZONT. ROZDZIAŁ 1 w kinach.

HUMANITARNA WAMPIRZYCA POSZUKUJE OSÓB CHCĄCYCH POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO. Tytuł kanadyjskiego young adult horroru mówi wszystko. Zjawiskowy debiut Ariane Louis-Seize w kinach.

Porozmawiamy też o poruszającym dokumencie JESTEM CELINE DION, w którym ikoniczna piosenkarka odsłoniła swoją walkę z chorobą.

My humanitarnie i bez wampirzych zębów poszukujemy osób chcących posłuchać naszej audycji. Jej kolejnego rozdziału. Słonecznego jak California.

Posłuchaj audycji Moniki Szczygło i Łukasza Adamskiego

00:00 / 00:00

 

Więcej w film, kino
Na Warmii i Mazurach powstaje miniserial o Mikołaju Koperniku

Rozpoczęły się zdjęcia do miniserialu o Mikołaju Koperniku. Filmy z serii "Świat Mikołaja Kopernika" będą opowiadały o czasach, w których żył wielki astronom. Pierwszy klaps na...

Zamknij
RadioOlsztynTV