Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 27 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Fani dwóch kółek w Olsztynie. Parada w asyście policji rozpocznie doroczny zlot motocyklowy

Do Olsztyna zjadą w sobotę uczestnicy 15. ogólnopolskiego zlotu motocyklowego Tabunada. Od lat do stolicy Warmii i Mazur przyjeżdżają setki miłośników motocykli nie tylko z kraju, ale i z zagranicy.

Impreza integrująca środowisko motocyklowe rozpoczęła się wczoraj w Mierkach. Dziś motocykliści zawitają do stolicy Warmii i Mazur, aby zaprezentować mieszkańcom swoje maszyny i wziąć udział w konkurencjach przygotowanych przez organizatorów.

W asyście policji w południe parada przejedzie ulicami Olsztyna do miasteczka uniwersyteckiego Kortowo. Tam przy Bibliotece Uniwersyteckiej odbędzie się konkurencje i pokazy. Później uczestnicy wrócą do bazę zlotu.

Parada przejedzie ulicami Dybowskiego, Warszawską, Śliwy, Mochnackiego, Grunwaldzką, Jagiełły, Konopnickiej, Nowowiejskiego, plac Jedności Słowiańskiej, Pieniężnego, Piłsudskiego, Plater, Kościuszki, Niepodległości, Śliwy, Warszawską i Dybowskiego. Start parady z parkingu przy Bibliotece Uniwersyteckiej o godz. 11.30.

Zakończenie motocyklowego spotkania w niedzielę.

 

Autor: B. Gajlewska
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w motocykl, Tabunada, parada
Tragiczny finał policyjnego pościgu w okolicach Dobrego Miasta. Nie żyje młody motocyklista

Tragiczny finał policyjnego pościgu w okolicach Dobrego Miasta. Po zderzeniu z policyjnym radiowozem zginął 24-letni motocyklista. Tragedia wydarzyła się w świąteczny poniedziałek przed godziną 16. jak...

Zamknij
RadioOlsztynTV