DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro

Emocjonujące derby województwa w piłce ręcznej

Czy to w Superlidze, czy na jej zapleczu, pojedynki szczypiornistów z Elbląga i Olsztyna zawsze dostarczały emocji. Nie inaczej był o w sobotni wieczór.

Kolejny raz potwierdził o się, że derby rządzą się swoimi prawami, bowiem pojedynek elbląskiego KPR-u z olsztyńską Warmią Energą wygrała drużyna gospodarzy, choć faworytem nie była. Elblążanie prowadzili do przerwy 10:9, a w całym meczu zwyciężyli 24:22. Wprawdzie Warmiacy w ostatnich dwóch minutach rzucili 3 bramki nie tracąc żadnej, ale na skuteczną pogoń zabrakło czasu.

Szkoleniowiec Warmii Energi Jarosław Knopik najwięcej zastrzeżeń miał do skuteczności swoich podopiecznych.

00:00 / 00:00

Trener KPR-u Grzegorz Czapla komplementował swoich zawodników, ale ciepło mówi również o zespole gości.

Autor: M.Świniarski
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

Więcej w Piłka ręczna, derby, Warmia Energa
Szczypiorniak Olsztyn pokonał beniaminka z Morąga. „Każdy zostawił dużo potu na boisku”

Udanie sezon 2. ligi piłkarzy ręcznych zainaugurowali zawodnicy Szczypiorniaka Olsztyn. Olsztynianie wygrali w Morągu z beniaminkiem rozgrywek Jedynką KODO 28:25. Najwięcej, 9 bramek, dla Szczypiorniaka zdobył...