DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro

Drużyny z Warmii i Mazur w piłkarskiej 3. lidze

W piłkarskiej 3. lidze tylko GKS Wikielec może zaliczyć weekend do udanych wśród drużyn z Warmii i Mazur.

Podopieczni Damiana Jarzembowskiego ograli u siebie rezerwy Wisły Płock 2:1, choć przegrywali początkowo 0:1. Szkoleniowiec GKS Wikielec po meczu dziękował i gratulował swojej drużynie.

Coraz gorzej wygląda gra i sytuacja w tabeli olsztyńskiego Stomilu. Biało – niebiescy tym razem przegrali na wyjeździe z Sokołem Aleksandrów Łódzki 0:2. Spotkanie skomentował trener Piotr Zajączkowski.

Bez punktów wróciła do domu także lidzbarska Polonia. Beniaminek uległ na wyjeździe rezerwom warszawskiej Legii 2:4. „Zdecydowała pierwsza połowa i brak wiary w siebie” – podsumował trener Daniel Wierzbowski.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

Autor: M. Świniarski
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

Więcej w piłka nożna, Stomil Olsztyn, GKS Wikielec, 3 liga
Druga z rzędu porażka Stomilu – tym razem z beniaminkiem

Beniaminek trzeciej ligi lepszy od spadkowicza. Stomil Olsztyn przegrał w Aleksandrowie Łódzkim z tamtejszym Sokołem 0:2. Obie bramki padły w pierwsze połowie spotkania. Jako pierwszy w...