DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro

Druga z rzędu porażka Stomilu – tym razem z beniaminkiem

Beniaminek trzeciej ligi lepszy od spadkowicza. Stomil Olsztyn przegrał w Aleksandrowie Łódzkim z tamtejszym Sokołem 0:2.

Obie bramki padły w pierwsze połowie spotkania. Jako pierwszy w 8. minucie trafił Brazylijczyk Jardel, który posłał piłkę do siatki z kilku metrów. W 40. minucie gospodarze podwyższyli prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego olsztyńskiego bramkarza pokonał Wahe Mnacakanjan.

Była to druga z rzędu przegrana zawodników prowadzonych przez Piotra Zajączkowskiego. W poprzednim spotkaniu przegrali z Wigrami Suwałki 0:3.

Redakcja: K. Ośko

Więcej w Stomil Olsztyn, przegrana, porażka
III liga: zwycięstwo, remis i porażka drużyn z Warmii i Mazur

Ze zmiennym szczęściem rywalizowały drużyny z Warmii i Mazur w 6. kolejce III ligi. Najlepiej spisał się Stomil Olsztyn, który wygrał na wyjeździe z Mławianką 4:3....