Burmistrz Braniewa: będziemy wspólnie realizować nasze pomysły
Za nami pierwsza sesja Rady Miasta Braniewa, zaprzysiężenie radnych oraz burmistrza Tomasza Sielickiego. Nowy burmistrz był gościem Jana Suleckiego w audycji Poranne Pytania Radia Elbląg.
Tomasz Sielicki stwierdził, że swoją wygraną w wyborach zawdzięcza ciężkiej pracy w poprzedniej kadencji.
Wygrywając poprzednie wybory już pierwszego dnia postawiłem sobie ambitny cel – aby przekonać do siebie nieprzekonanych, a tym, którzy mi zaufali udowodnić, że ich wybór był słuszny
– powiedział.
Burmistrz dodał, że nowa kadencja nie będzie inna.
Wspólnie będziemy realizować pomysły, koncepcje i sugestie mieszkańców Braniewa
– podkreślił. A wśród tych koncepcji jest m.in. modernizacja dróg i chodników, bo – jak powiedział gość audycji – takie prośby często padały podczas spotkań z mieszkańcami.
Jakie jeszcze plany na najbliższą kadencję ma burmistrz? Posłuchaj rozmowy Jana Suleckiego.
Redakcja: A. Niebojewska za J. Sulecki






















![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)







