brak danych dla miasta: olsztyn

Beniaminek silniejszy od Akademików. Indykpol AZS Olsztyn wraca z Nysy bez punktów

Siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn przegrali w Nysie z beniaminkiem PlusLigi. Siatkarze Stali okazali się lepsi, wygrywając 3:1 (30:28, 25:22, 22:25, 25:23).

Porażka nie przekreśla szans Olsztynian na awans do fazy play-off, ale bardzo ich od tego celu oddaliła. MVP meczu został Bartosz Bućko.

Mimo porażki, należy pochwalić między innymi Remigiusza Kapicę, który w połowie drugiego seta zastąpił Damiana Schulza i został na boisku do końca meczu. Młody atakujący AZS-u pokazał się w tym meczu z bardzo dobrej strony.

00:00 / 00:00

– Chcieliśmy się zrewanżować AZS-owi za porażkę w Olsztynie – przyznał środkowy Stali – Moustapha M’Baye.

Rozgrywający Indykpolu AZS-u Olsztyn, Przemysław Stępień był rozczarowany ostatecznym rezultatem.

W kolejnym spotkaniu, siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn zmierzą się w Hali Urania z GKS Katowice. Początek środowego meczu o godzinie 18.

Indykpol AZS Olsztyn
Jędrzej Gruszczyński, Przemysław Stępień, Robbert Andringa, Wojciech Żaliński, Damian Schulz, Mateusz Poręba oraz Dima Teryomenko

Stal Nysa
Maciej Zajder, Marcin Komenda, Bartosz Bućko, Wassim Ben Tara, Moustapha M’Baye, Łukasz Łapszyński, Kamil Dembiec, Michał Ruciak oraz Michał Filip

Redakcja: A. Chmielewska/A. Dybcio za P. Świniarski

Więcej w Indykpol AZS Olsztyn
Przed siatkarzami Indykpolu AZS-u Olsztyn wymagający przeciwnicy i dalekie podróże

W czwartek siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn czeka wyjazdowe spotkanie z Treflem Gdańsk. W niedzielę Akademicy pokonali u siebie podopiecznych Michała Winiarskiego 3:0. W sobotę natomiast olsztynianie...