,,Bajkowy Mikołaj – magia zimy i rodziny”
6 i 7 grudnia od 10:00 do 18:00 w Ostródzie odbędzie się impreza pt.,,Bajkowy Mikołaj – magia zimy i rodziny”.
Wydarzenie to adresowane jest do wszystkich dzieci z województwa warmińsko-mazurskiego. Organizatorzy chcą zapewnić wszystkim uczestnikom atmosferę bajki, magii, zabawy i sportu. Obdarują również paczkami świątecznymi ok. 10 tys. dzieci.
W ciągu dwóch dni zabawy będzie można między innymi: zatańczyć z bajkowymi postaciami, obejrzeć popisy cyrkowych akrobatów, spotkać się z bajkowym Mikołajem, wziąć udział w warsztatach pieczenia świątecznych pierników, a także pozjeżdżać na dmuchanych zjeżdżalniach.
Jedną z wielu imprez Bajkowego Mikołaja będzie zabawa dzieci i młodzieży w Mini Studio. Uczestnicy będą mogli sami przekonać się na czym polega praca dziennikarza, pod okiem zawodowych reporterów.
Organizatorem imprezy jest Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie,, Bajka”.