Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - WYNIKI KONKURSU DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Artyści koncertują w domach, my prezentujemy to w radiu. Muzyczna Scena Radia Olsztyn LIVE startuje w piątek o godzinie 21

Zainspirowani tysiącami ludzi muzykującymi na balkonach swoich mieszkań w krajach południowej Europy i solidaryzując się z muzykami robimy to, co odebrał nam wszystkim koronawirus, czyli koncerty.

Muzycy koncertują w swoich domach, my prezentujemy to w radiu. Transmitujemy ten jeden, wyjątkowy koncert w miejsce tych, które artyści mieli zaplanowane w ciągu najbliższych tygodni podczas tras koncertowych i innych publicznych występów. Muzycy mogą dać nam nie tylko wytchnienie i otuchę, ale także dotrzeć do nas ze swoją twórczością w szczególny sposób.

W domowym zaciszu, bez udziału realnej publiczności, jednak mocno licząc na udział słuchaczy zebranych przed radioodbiornikami. Nie trzeba kupować biletu, można słuchać w radiu, przez komputer lub telefon. Zupełnie za darmo! W Polskim Radiu Olsztyn! Gramy do odwołania!

Pod szyldem „Muzyczna Scena Radia Olsztyn – kameralnie i domowo” koncerty będą zagrane w kameralnym, często akustycznym składzie. Wykonywane będą utwory w nieznanych do tej pory aranżacjach. Będzie wyjątkowo i nastrojowo. Domowo. Inaczej niż zwykle.

🎵 🎶Jeśli w piątkowy wieczór chcecie być z nami, to zapraszamy o 21.05 na transmisję live. Domówka koncertowa w Radiu Olsztyn. Akustyczny blues oparty na autorskich utworach Pawła Szymańskiego. Zamiast ryzykownych spacerów: po prostu #zostanwdomu. Do usłyszenia! 📻

Paweł Szymański, muzyk, muzyka, blues

Paweł Szymański – polski muzyk, kompozytor, wokalista, gitarzysta i harmonijkarz bluesowy. Autor tekstów piosenek. Przeważnie występuje solo. Współpracował z zespołami Tortilla Flat z Torunia i Green Grass z Bydgoszczy. Mieszka w Olsztynie. Grał, w latach 1993-2014 dziewięć razy, na głównej scenie Spodka podczas Rawy Blues, występował na OPPA, nagrywał z muzykami spod znaku min. country, blues, bluegrass, folk. Człowiek orkiestra – wokal, gitara akustyczna, stalowa gitara rezofoniczna National i harmonijki ustne. 6 marca 2020 miała miejsce premiera kolejnej płyty Pawła Szymańskiego „Pozdrowienia z Milagro”.

Paweł Szymański

Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w film, muzyka, koncert, muzyczna scena, video, wideo, Paweł Szymański, live
„Dla własnego bezpieczeństwa zostańcie w domach”. Policja przez megafon ostrzega mieszkańców

Dla własnego bezpieczeństwa zostańcie Państwo w domach - taki komunikat z policyjnych megafonów usłyszą mieszkańcy Elbląga i Pasłęka. Policja porusza się oznakowanymi pojazdami, by przypomnieć mieszkańcom...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV