Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Artur Chojecki: Jesienne wybory będą sprawdzianem tego, co osiągnęliśmy w ciągu czterech lat

– Praca w Urzędzie Wojewódzkim to wielkie doświadczenie. Uważam, że takie rozeznanie zaprocentuje w pracy parlamentarnej – powiedział w Porannych pytaniach Radia Olsztyn wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki.

Artur Chojecki będzie walczył o mandat poselski z listy Zjednoczonej Prawicy w okręgu olsztyńskim. – Start w wyborach to pozytywna ocena wszystkich wojewodów – zauważył Chojecki i dodał:

Większość, o ile nie wszyscy wojewodowie, startują w wyborach. Myślę, że to jest pozytywna ocena całego korpusu wojewodów, który funkcjonował przez cztery lata. Dzisiaj być może uznano, że dzięki naszej aktywności możemy być wzmocnieniem dla tych list.

Wojewoda zwrócił także uwagę, że wybory i kampanię traktuje jak sprawdzian tego, co zostało wykonane przez ostatnie cztery lata:

Czeka mnie teraz egzamin i realna ocena społeczeństwa. Obronić mogę się tylko tym, co udało mi się zrobić przez te cztery lata. Chociaż w sumie nie chodzi o mój osobisty sukces, tylko o ocenę wyborców, co my jako rządzący zrealizowaliśmy przez ten czas.

Posłuchaj rozmowy Krzysztofa Kaszubskiego z Arturem Chojeckim

00:00 / 00:00

 

Autor: K. Kaszubski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wojewoda, Prawo i Sprawiedliwość, Artur Chojecki, video, Zjednoczona Prawica
Kandydaci PiS w wyborach do Sejmu zaprezentowali się na olsztyńskim Placu Solidarności. „Jest jeszcze wiele do zrobienia”

Mówią o sobie "biało-czerwona drużyna dobrej zmiany". Na Placu Solidarności w Olsztynie zaprezentowali się kandydaci Prawa i Sprawiedliwości z olsztyńskiego okręgu w wyborach do Sejmu. Na...

Zamknij
RadioOlsztynTV