Lewandowski zagra w Rzymie, Messi w Paryżu. Rozlosowano pary 1/8 Ligi Mistrzów
Broniący trofeum Bayern Monachium, którego piłkarzem jest Robert Lewandowski, zmierzy się z Lazio Rzym w 1/8 finału Ligi Mistrzów.
Losowanie odbyło się w poniedziałek w siedzibie UEFA w Nyonie. Najciekawiej zapowiada się rywalizacja Barcelony z finalistą ostatniej edycji – Paris Saint-Germain.
Pierwsze mecze 1/8 finału są zaplanowane między 16 a 24 lutego, a rewanże między 9 a 17 marca.
Borussia Moenchengladbach – Manchester City
Lazio Rzym – Bayern Monachium
Atletico Madryt – Chelsea Londyn
RB Lipsk – Liverpool FC
FC Porto – Juventus Turyn
FC Barcelona – Paris Saint-Germain
Sevilla FC – Borussia Dortmund
Atalanta Bergamo – Real Madryt
Źródło: PAP
Redakcja: Ł. Sadlak

![Premier Donald Tusk na odprawie służb w Elblągu [ZDJĘCIA] Premier Donald Tusk na odprawie służb w Elblągu [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F01%2Fmid-26103011.jpg&q=95&w=130&h=80&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



![Premier Donald Tusk na odprawie służb w Elblągu [ZDJĘCIA] Premier Donald Tusk na odprawie służb w Elblągu [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F01%2Fmid-26103011.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)


















