Opublikowany 5 września 2015
Region
Region
Największa inwestycja w historii Dywit
Dywity szykują się na największą inwestycję w swojej historii. Na dawnym lądowisku sterowców powstanie osiedle, na którym docelowo zamieszka około 4 tysięcy osób.
Dla gminy to potężny zastrzyk finansowy i szansa na lepszy rozwój – mówi wójt Dywit Jacek Szydło:
Dziś odbyła się inauguracja inwestycji, czyli festyn, na którym oprócz zabawy można było zapoznać się z ofertą dewelopera.
Docelowo ma tu powstać półtora tysiąca mieszkań, ale na razie w planach są trzy bloki. Mieszkaniem tam zainteresowane są przede wszystkim młode małżeństwa z Olsztyna i okolic:
(DGrzym/as)










![Weekend pełen smaków i muzyki. Trwa Jarmark Olsztyński [PROGRAM] Weekend pełen smaków i muzyki. Trwa Jarmark Olsztyński [PROGRAM]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F07%2FSFEJEmnL.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)














