Opublikowany 21 lipca 2015
Elbląg
Elbląg
Letnia szkoła przełamywania barier
W Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu rozpoczęły się zajęcia Letniej Szkoły Edukacji Artystycznej.
Jest to cykl zajęć dla osób niepełnosprawnych i ich zdrowych rówieśników. Warsztaty służą przełamywaniu barier i rozwijaniu kreatywności. Uczestnicy tegorocznej wakacyjnej szkoły sięgają do korzeni.
Zajęcia Szkoły Edukacji Artystycznej potrwają tydzień. Uczestnicy mają w planach zajęcia plenerowe w Janowie, Wdzydzach Kiszewskich i Oleśnie. Warsztaty są realizowane w ramach projektu „Twórcza Terapia” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
(a.zyla/as)
PRZECZYTAJ TAKŻE
-
Oceny wystawione, motywacja zniknęła. Jak wyglądają ostatnie tygodnie szkoły?
-
Praktyki i staże pomagają w wyborze zawodu. OHP o rynku pracy młodych
-
Jak radzimy sobie w cyfrowym świecie? IT Fitness Test da odpowiedź
-
Urszula Pasławska o zakazie smartfonów w szkołach: to taka sama używka, jak każda inna























