Denis Ambroziak podwójnym mistrzem Polski!
Olsztyn ma Mistrza Polski w kajakarstwie – i to podwójnego!
W Poznaniu na torze Malta najlepszy w wyścigu K1 na 200 metrów był Denis Ambroziak z Kayak Sport Club Olsztyn. Drugi złoty krążek imprezy olsztynianin zdobył w dwójkach także na 200 metrów w parze z Krzysztofem Wroniewiczem.
No cóż… wygrałem! – cieszy się Denis Ambroziak.
Mistrzostwa Polski w kajakarstwie – Poznań 2014
Wyniki kajakarzy Warmii i Mazur
1. Denis Ambroziak (KSC Olsztyn) – K1 na 200 metrów
1. Denis Ambroziak/Krzysztof Wroniewicz (KSC Olsztyn) – K2 na 200 metrów
1. Dorota Kozakiewicz (Koszałek Opałek Węgorzewo) – C1 na 200 metrów
1. Mateusz Kamiński/Tomasz Barniak (OKSW Olsztyn) – C2 na 500 metrów
1. Dorota Kozakiewicz/Katarzyna Kozakiewicz (Koszałek Opałek Węgorzewo) – C2 na 500 metrów
3. Tomasz Barniak (OKSW Olsztyn) – C1 na 200 metrów
4. Denis Ambroziak (KSC Olsztyn) – K1 na 500 metrów
4. Martyna Lisiecka/Magdalena Burakowska (KSC Olsztyn) – K2 na 500 metrów
6. Dustin Łuniewski/Tomasz Mikołajwicz (KSC Olsztyn) – K2 na 500 metrów
8. Mateusz Kamiński (OKSW Olsztyn) – C1 na 500 metrów
9. Tomasz Barniak (OKSW Olsztyn) – C1 na 500 metrów
(pświn/łw)





















![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)






