Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Złapano złodzieja rowerów. Policja szuka ich właścicieli

Fot. fotolia

Do policyjnego aresztu trafił 40-letni mężczyzna podejrzany o kradzieże rowerów na terenie Elbląga. Policjanci zabezpieczyli u zatrzymanego 8 rowerów.

Dokładnie pięć z ośmiu rowerów jest przeznaczonych do rozpoznania przez właścicieli. Pozostałe trzy są już ustalone. Policjanci zatrzymali 40-latka na ulicy Gwiezdnej w Elblągu. W swojej piwnicy przechowywał skradzione jednoślady. Policjanci ustalili, że były zabrane z piwnic i klatek schodowych na terenie Elbląga. Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli w domu podejrzanego nożyce do cięcia metalu, którymi prawdopodobnie odcinał zabezpieczenia rowerowe. Mężczyzna był wcześniej karany za kradzieże. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wszystkie osoby, które rozpoznają swoją własność, proszone są o kontakt z policjantem pod numerem telefonu 55 230 16 20.

For. Policja

For. Policja

For. Policja

For. Policja

For. Policja

Autor: KMP Elbląg
Redakcja: A. Chmielewska

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, policja, kradzież, zatrzymanie
W tym roku uratował życie 44 osób. Wojewódzki szpital w Elblągu w czołówce placówek zaangażowanych w przeszczep organów

Według tegorocznych danych Poltransplantu, elbląską placówkę wyprzedzają jedynie Gdańsk i Szczecin. W Ministerstwie Zdrowia odbyło się coroczne spotkanie koordynatorów z wiodących ośrodków w Polsce. Zdaniem specjalistów...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV