Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ruch to Zdrowie – 31.10.2020

Fot. Agnieszka Podbielska

Ultramaratończyk zakażony koronawirusem, walka z otyłością i podsumowanie sezonu kolarskiego – tematami audycji Ruch to Zdrowie. Jej gospodarzem był Krzysztof Kaszubski. 

Koronawirus atakuje również osoby aktywne, dbające o swoją kondycję – w tym sportowców. O swojej walce z wirusem SARS-CoV-2 i tegorocznym sezonie opowiadał Ireneusz Dzienisiewicz, ultramaratończyk, główny koordynator i specjalista ds. organizacji imprez sportowych i masowym Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ełku.

Kiedyś miała kłopoty z nadwagą, kręgosłupem, nadciśnieniem i cukrzycą. Dziś biega, pływa, morsuje. Schudła około 40 kilogramów. O swojej walce z otyłością i powrocie do zdrowia opowiadała Monika Borzuta ze Stawigudy, osoba niepełnosprawna z niedowładem nóg.

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

Zakończył się sezon kolarski. W tym roku bardzo krótki. Jaki był dla zawodników z Warmii i Mazur mówił Adam Wadecki, prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Kolarskiego, dyrektor sportowej grupy kolarskiej Warmia Mazury Krismar Big Silvant Radio Olsztyn Team.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Redakcja: B.Świerkowska-Chromy za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w zdrowie, ruch, kolarstwo, maraton, odchudzanie, maratończyk, Adam Wadecki, bied, ultramaratończyk, Ireneusz Dzienisiewicz
Sprawdź zmiany na drogach krajowych przed Dniem Wszystkich Świętych

  W związku ze spodziewanym wzmożonym ruchem w okresie Wszystkich Świętych GDDKiA nie przewiduje znaczących zmian w organizacji ruchu w sąsiedztwie cmentarzy na drogach krajowych. Mogą...

Zamknij
RadioOlsztynTV