Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - WYNIKI KONKURSU DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Wielka Tajemnica Wiary z o. Antonello Cadeddu

Goście w audycji: Wioletta Bulejak i Agnieszka Gruszewska ze Wspólnoty Przymierza Miłosierdzia w Olsztynie.

Rozmawiamy o rekolekcjach Wielka Tajemnica Wiary, które w Olsztynie będzie prowadził o. Antonello Cadeddu oraz o Wspólnocie Przymierze Miłosierdzia.

Posłuchaj audycji Który Przychodzi

 

„Wielka Tajemnica Wiary” – rekolekcje poprowadzi ojciec Antonello Cadeddu  założyciel wspólnoty Przymierze Miłosierdzia z Brazylii .

Program:

  • 7.02 – Eucharystia z konferencją, którą wygłosi ojciec Antonello o godz. 18:00 w Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej w Olsztynie – ul. Bajkowa 15.
  • 8.02 – rekolekcje – hala sportowa UWM w Olsztynie ul Prawocheńskiego 7, w godz: 9.00-19.00. Wstęp do hali tylko dla osób zapisanych.
  • 9.02.2020 – Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie, – o. Antonello – godzina 13.00 w Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej w Olsztynie. Godz 15:00 koronka do Miłosierdzia Bożego zakończenie.

W audycji Który Przychodzi  ( od 26.01 pod nową nazwą Marana Tha )  usłyszeć można duchownych i osoby świeckie. Główne prezentowane tematy to wydarzenia roku liturgicznego, pogłębianie wiary i udział świeckich w życiu Kościoła. Audycja nadawana jest w niedzielę o godz. 8.05. Zapraszają Grzegorz Kasjaniuk i Marek Lewiński.

red: gk

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Wioletta Bulejak, Agnieszka Gruszewska, Wspólnota Przymierze Miłosierdzia
Czy istnieje recepta na udany związek małżeński?

Co zrobić, żeby związek dwóch osób był udany? Czy w ogóle jest to możliwe? Na takie pytania próbował odpowiedzieć goszcząca w Bliższych Spotkaniach Polskiego Radia Olsztyn...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV