Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 24 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Warmia Energa Olsztyn przegrywa z beniaminkiem. Szansa na rewanż już dziś – rywalem Wybrzeże Gdańsk

Fot. warmiaenerga.pl

Szczypiorniści Warmii Energa ponieśli drugą z rzędu porażkę w pierwszej lidze. Olsztynianie przegrali na wyjeździe z beniaminkiem tegorocznych rozgrywek – Jurandem Ciechanów 22:24. Dziś natomiast z okazji 40-lecia powstania hali Urania w Olsztynie, Warmiacy w towarzyskim spotkaniu zmierzą się z superligowym Wybrzeżem Gdańsk.

Mówi trener olsztyńskiej drużyny, Daniel Żółtak:

Wiele rzeczy zabrakło w tym spotkaniu. Odpowiedzialność za wynik biorę na siebie. Szkoda tego spotkania. Bardzo chcieliśmy zdobyć punkty, jednak rywale pokazali, że ciężko się z nim gra. Musimy znaleźć drogę, aby zawodnicy weszli na jeszcze wyższy poziom. Dziś gramy z Wybrzeżem Gdańsk. Jako, że jest to spotkanie sparingowe, to chciałbym dać szansę gry wszystkim. Wybrzeże gra w Superlidze i wygrywa mecze z teoretycznie mocniejszymi drużynami. Traktujemy tą potyczkę jako jeden z elementów przygotowań do ligi.

00:00 / 00:00

Kolejne ligowe spotkanie natomiast Warmia Energa Olsztyn zagra w najbliższą sobotę 13 października na wyjeździe ze Stalą Gorzów Wielkopolski.

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Wybrzeże Gdańsk
Czy elblążanie będą górą w derbach Pomorza?

Szczypiorniści Mebli Wójcik jadą jutro na mecz z lokalnym rywalem, czyli Wybrzeżem Gdańsk. I choć nie oni są faworytami, to jednak derbowe spotkania mają swoją specyfikę....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV