Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - WYNIKI KONKURSU DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Szczypiorniści z Olsztyna i Elbląga powalczą o ligowe punkty. Transmisje w mediach społecznościowych

Warmia Energia Olsztyn. Fot. O!FILM (Radosław Walaugo)

Przed nami 6. kolejka zmagań pierwszoligowych drużyn piłkarzy ręcznych z regionu. W Olsztynie w sobotę Warmia Energa zagra z Gwardią Koszalin. Tego samego dnia KPR Elbląg będzie rywalizował z SMS-em Kwidzyn.

W składzie rywala olsztynian są m.in. bardzo doświadczeni: Michał Derdzikowski i Sebastian Sokołowski, którego kibice mogą pamiętać z gry w Warmii Traveland. Warmiacy są w dobrych nastrojach po ostatnim zwycięstwie w Żukowie, jednak wciąż mierzą się z kontuzjami – Szymona Hegiera, Jakuba Kozłowskiego i Adriana Chełmińskiego.

Przypomnijmy, że mecz w związku z sytuacją epidemiczną odbędzie się bez udziału publiczności, jednak transmisję ze spotkania będzie można obejrzeć w klubowych mediach społecznościowych.

W sobotę na zdobycz punktową liczą również szczypiorniści z Elbląga. Zespół Grzegorza Czapli wygrał bowiem trzy ostatnie pojedynki. Tego spotkania kibice również nie będą mogli zobaczyć w hali.

Spotkanie w Elblągu rozpocznie się o godzinie 16, a w Olsztynie – godzinę później – o 17.

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w gwardia koszalin, Warmia Energa
Emocjonujące derby województwa w piłce ręcznej

Czy to w Superlidze, czy na jej zapleczu, pojedynki szczypiornistów z Elbląga i Olsztyna zawsze dostarczały emocji. Nie inaczej był o w sobotni wieczór. Kolejny raz...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV