DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro

W Nidzicy zakończył się Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Zakończył się Finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla dzieci i młodzieży.

W Nidzicy najlepszym zawodnikom uroczyście wręczone nagrody. Wystartowało po 17 drużyn ze szkół podstawowych i gimnazjów.

Zwyciężyła szkoła podstawowa ze Stronia, drugie miejsce zajęli uczniowie z Krośnicy, a trzecie z Włoszczowy. Najlepsza drużyna z Warmii i Mazur jest z Nidzicy i zdobyła 10 miejsce.

Wśród gimnazjalistów najlepsi okazali się uczniowie z Zakrzowa, drugie miejsce zajęła młodzież z Włoszczowy, a trzecie z Koluszek. Tuż za podium, na czwartej pozycji, znaleźli się uczniowie z Nidzicy.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbył się po raz 40.

(KPiasecka/BSChromy)

Więcej w bezpieczeństwo, konkurs, Nidzica, ruch drogowy
W Olsztynie rozdano statuetki Godnych Naśladowania. Laureatów nagrodzono w 9 kategoriach

Znamy laureatów konkursu "Godni Naśladowania" organizowanego przez Radę Organizacji Pozarządowych województwa warmińsko-mazurskiego. Na olsztyńskim zamku odbyła się gala konkursu, do którego zgłoszono niemal 70 organizacji, społeczników,...