Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

W Elblągu poseł Łukasz Schreiber spotkał się z sympatykami PiS

Łukasz Schreiber. Fot. twitter polityka

Pod hasłem „Polska jest jedna!” trwają spotkania polityków Prawa i Sprawiedliwości z wyborcami w terenie. W Elblągu był poseł Łukasz Schreiber.

Politycy prezentują nowe propozycje dla Polaków i słuchają opinii na temat dzisiejszej sytuacji w Polsce. W elbląskim biurze poselskim Jerzego Wilka, z sympatykami PiS-u spotkał się poseł Łukasz Schreiber.

00:00 / 00:00

Poseł Schreiber podkreślał, że kierunek działania wyznaczył premier Mateusz Morawiecki, ogłaszając tzw. piątkę. Chodzi o 5 miliardów na fundusz dróg lokalnych, obniżenie CIT-u dla małych przedsiębiorstw, obniżenie ZUS-u dla samozatrudnionych, wyprawka szkolna 300+ oraz wdrożenie systemu senioralnego. Jak mówił, jest także oferta wyborcza dla społeczności lokalnych, w postaci ciekawego programu lokalnego i kompetentnych kandydatów.

00:00 / 00:00

Po wystąpieniu posła Łukasza Schreibera pytania zadawali obecni na spotkaniu mieszkańcy Elbląga i odbyła się blisko godzinna dyskusja. 10 czerwca z elblążanami spotka się poseł Jerzy Wilk, który jest kandydatem PiS na prezydenta Elbląga.

 

Autor: J.Salmonowicz
Redakcja: BSChromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, polityka, PiS
Aeroklub w Elblągu przejmie powojskowe budynki i grunty. Rada miejska podjęła decyzję jednogłośnie

Zakończyła się rozpoczęta 28 czerwca sesja elbląskiej rady miejskiej. Radni przyjęli projekt regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie miasta. Definitywnie zamknięto też sprawę gruntów...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV