Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 30 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ulga, czyli spektakl dyplomowy uczniów Studium Aktorskiego w Olsztynie

„Ulga” autorstwa Natalii Fiedorczuk w reżyserii Darii Kasperek. Fot. Teatr Jaracza

W olsztyńskim Teatrze im. Stefana Jaracza premiera spektaklu na podstawie sztuki „Ulga” autorstwa Natalii Fiedorczuk w reżyserii Darii Kasperek.

To opowieść o współczesnych kobietach wiodących z pozoru idealne życie w dużych miastach, które przygotowali uczniowie studium aktorskiego przy Teatrze im. Jaracza w Olsztynie.

Jak powiedziała reżyser Daria Kasperek

bohaterami sztuki są dwa małżeństwa mieszkające w modnym osiedlu w Warszawie po sąsiedzku mające przy tym duże poczucie bezpieczeństwa, stabilności i wysokiego statusu.

Bohaterowie są z okolic Warmii, a w Warszawie budują życie na nowo. Jest to opowieść o szukaniu swych korzeni w nowym miejscu. Funkcjonowania w modnych osiedlach, dopasowując się do otoczenia, do tempa życia i stylu współczesnego świata. W spektaklu występują uczniowie studium aktorskiego działającego przy Teatrze im Stefana Jaracza w Olsztynie.

„Ulga” autorstwa Natalii Fiedorczuk w reżyserii Darii Kasperek. Fot. Teatr Jaracza

Autor: PAP
Redakcja: B.Gajlewska/B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w teatr, spektakl, kultura, premiera, ulga
Premiera spektaklu „Czuwanie” w olsztyńskim Teatrze im. Stefana Jaracza

Czas na kolejna premierę w teatrze Jaracza w Olsztynie. „Czuwanie” to tytuł spektaklu, który wystawiony zostanie w sobotę o godzinie 19.15 na Scenie Kameralnej Teatru. Kanwą...

Zamknij
RadioOlsztynTV