Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Trzy osoby ranne w wypadku. Paraliż komunikacyjny w Olsztynie [ZDJĘCIA]

Fot. KMP Olsztyn

Potężne korki utworzyły się w piątek  w Olsztynie, a powodem było m.in. zderzenie trzech pojazdów na styku Niepodległości, Pstrowskiego i Kasprzaka. Autami podróżowało łącznie pięć osób, trzy trafiły do szpitala. 

Doszło do zderzenia dostawczego busa z dwoma samochodami osobowymi. Na miejsce skierowano służby: policję, straż pożarną i karetki pogotowia. Autami, które brały udział w zdarzeniu podróżowało łącznie pięć osób. Do szpitala przewieziono trzy osoby. Ich stan nie jest znany. Droga w miejscu wypadku została całkowicie zablokowana

– powiedział rzecznik olsztyńskiej policji podkomisarz Rafał Prokopczyk.

00:00 / 00:00

Policjanci zablokowali wjazd w ulicę Niepodległości przy skrzyżowaniu z Kościuszki do styku Niepodległości z Pstrowskiego i Kasprzaka. W tym czasie korkowały się m.in. Artyleryjska, Bałtycka i Schumana do Ronda Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, Grunwaldzka i Mochnackiego do Placu Roosevelta oraz Niepodległości i Kościuszki do skrzyżowania z Żołnierską. Utrudnienia zakończyły się przed godz. 18.

Dodajmy, że było to kolejne niebezpieczne zdarzenie, do którego doszło dziś w Olsztynie. Wcześniej przy skrzyżowaniu ulicy Partyzantów z Mazurską osobowe auto uderzyło w latarnię, która się przewróciła. Do kolizji doszło także przy placu Roosevelta oraz w Gutkowie, gdzie auto wjechało do rowu. Na skrzyżowaniu ul. Jagiellońskiej i Sybiraków paliła się ciężarówka, a na Towarowej laweta zderzyła się z samochodem osobowym. Z kolei na Pana Tadeusza samochód potrącił pieszego na przejściu.

Przypominamy także o zmianie organizacji ruchu w związku z Mistrzostwami Europy w Triathlonie. Szczegóły >>> Zmiana organizacji ruchu na ul. Sielskiej i Schumana w Olsztynie.

Fot. KMP Olsztyn

Fot. K. Bobrycka

Fot. K. Bobrycka

Fot. K. Bobrycka

Fot. K. Bobrycka

Fot. K. Bobrycka

Redakcja: A. Niebojewska za P. Karpiszen

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, Olsztyn, korek, ważne
Wichura w Olsztynie. Drzewo spadło na budynek szpitala

Nad Warmią i Mazurami przechodzą burze, którym towarzyszą silne porywy wiatru, intensywny deszcz, a lokalnie także grad. Jak przekazał rzecznik olsztyńskich strażaków brygadier Tomasz Sobkowicz, drzewo...

Zamknij
RadioOlsztynTV