Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

To ostatnia chwila, żeby skorzystać z nowej formy rozliczenia z urzędem skarbowym!

Wystarczy przez internet złożyć wniosek PIT-WZ, a urząd skarbowy sam przygotuje zeznanie podatkowe na podstawie danych, które posiada. Taką możliwość mamy tylko do wtorku (18 kwietnia). 

– Nowa forma to najprostszy i najpewniejszy sposób rozliczenia dochodów – twierdzą pracownicy Krajowej Administracji Skarbowej.

Procedura minimalizuje ryzyko popełnienia błędów w zeznaniu rocznym, które wynikają z przepisywania danych lub pomyłek rachunkowych. Urząd skarbowy sam wypełni zeznanie, więc rozliczenie się drogą elektroniczną zajmie nie więcej niż kilka minut.

Wniosek o sporządzenie zeznania można złożyć przy pomocy Portalu Podatkowego lub systemu e-Deklaracje, który został udostępniony przez Ministerstwo Finansów.

 

(K.Piasecka)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w PIT, zeznanie podatkowe, Krajowa Administracja Skarbowa, Portal Podatkowy
Do tej pory prawie 6 milionów podatników rozliczyło się z fiskusem za 2016 rok przez internet. Pamiętajmy o przekazaniu 1 procenta!

Rozliczając się, warto pamiętać o możliwości przekazania 1 procentu naszego podatku na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. W ubiegłym roku organizacjom pożytku publicznego przekazano w ten...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV