Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Sztafeta Różańcowa za Polskę

Mirosław Kopczewski, OFM Conv

Gościem w audycji jest  o.Mirosław Kopczewski, franciszkanin z Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych – wikariusz klasztoru Niepokalanów, inicjator akcji modlitewnej Sztafety Różańcowej.

Z błogosławieństwa naszego prowincjała o. Wiesława Pyzio rozpoczęta 27 października 2018 r. Sztafeta Różańcowa jest kontynuowana do stulecia Cudu nad Wisłą, tzn. do 15 sierpnia 2020 r. Wdzięczni Bogu i Maryi, Królowej Polski za odzyskaną niepodległość i uchronienia nas od nawały sowieckiej w 1920 r. podejmujemy duchową walkę z mocami zła, które niszczy nasz naród.

Każdy uczestnik Sztafety podejmuje się przez jedną godzinę w tygodniu, przez cały czas trwania Sztafety, trwać na modlitwie różańcowej w następującej intencji:

o wyzwolenie nas, naszych rodzin i całej naszej ojczyzny, od wszelkich zniewoleń demonicznych, skutków przekleństw, złorzeczeń, paktów i cyrografów diabelskich, praktyk okultystycznych, magicznych, spirytualistycznych, wpływu złej literatury, sztuki, muzyki, kinematografii, gier komputerowych itp.

Posłuchaj audycji Który Przychodzi

W audycji Który Przychodzi  usłyszeć można duchownych i osoby świeckie. Główne prezentowane tematy to wydarzenia roku liturgicznego, pogłębianie wiary i udział świeckich w życiu Kościoła. Audycja nadawana jest w niedzielę od godz. 8.05. Zapraszają Grzegorz Kasjaniuk i Marek Lewiński.

red: gk

ZOBACZ TAKŻE

RadioOlsztynTV