Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Czym jest zawierzenie Maryi?

o. Mirosław Kopczewski OFMConv

Czym jest zawierzenie Maryi i o co w nim chodzi? Wyjaśnia o. Mirosław Kopczewski OFMConv., inicjator Wielkiego Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi w Niepokalanowie.

Przekonałem się osobiście, że oddanie się Maryi jest to wejście w relację z Matką Bożą, która wchodzi w nasze sprawy. Mój szwagier od pół roku leżał w łóżku i w ogóle nie wstawał. Uklękliśmy przy łóżku szwagra i przeczytaliśmy akt zawierzenia. Dwa miesiące później ich odwiedziłem. Mój szwagier na wózku przy stole siedzi i je własnymi rękami. Przekonałem się, że oddanie, zawierzenie Matce Bożej  jest to siła, która zmienia nasze życie .

Zawierzenie, oddanie Matce Bożej ma ogromną moc. Takie comiesięczne zawierzenia Maryi w pierwszą sobotę miesiąca są organizowane w Niepokalanowie.

Posłuchaj audycji Który Przychodzi

W audycji Który Przychodzi  usłyszeć można duchownych i osoby świeckie. Główne prezentowane tematy to wydarzenia roku liturgicznego, pogłębianie wiary i udział świeckich w życiu Kościoła. Audycja nadawana jest w niedzielę od godz. 8.05. Zapraszają Grzegorz Kasjaniuk i Marek Lewiński.

red: gk

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Matka Boża, franciszkanie, Mirosław Kopczewski, Niepokalanów
Tomasz Terlikowski: Akita. Objawienia i przesłania

W audycji Okno Na Kulturę gość: Tomasz Terlikowski, dziennikarz, filozof, publicysta, tłumacz i pisarz. Rozmawiamy o Japonii i objawieniach Matki Bożej w Akicie.  Autor książki "Akita....

Zamknij
RadioOlsztynTV