Szpital wojewódzki w Elblągu odebrał kolejny certyfikat
Minister Zdrowia po raz szósty z rzędu przyznał Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu w Elblągu Certyfikat Akredytacyjny w zakresie leczenia szpitalnego.
Aby go otrzymać placówka musiała spełnić ponad 200 różnego rodzaju warunków. Elbląski Szpital Wojewódzki jako jeden z pierwszych w Polsce otrzymał Certyfikat Akredytacyjny i posiada go nieprzerwanie od 2000 roku. Ten, przyznany w ostatnich dniach, będzie obowiązywał przez kolejne 3 lata. (mstan/bsc)























![Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA] Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FSpotkania-zamkowe-sobota-2-e1781983914383.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



