DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro

Szczypiorniści Warmii Traveland wygrali z Nielbą Wągrowiec

Było ciężko, ale piłkarze ręczni Warmii Traveland Olsztyn pokazali ponownie serce do walki i, mimo komplikacji pozasportowych, wygrali z sąsiadem w tabeli – Nielbą Wągrowiec.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 34:29 dla podopiecznych Gienadija Kamielina. Z dobrej strony w barwach olsztyńskiej drużyny pokazał się skrzydłowy – Radosław Dzieniszewski:

00:00 / 00:00
Kolejną „dwucyfrówkę” rzucił grający drugi trener Warmii – Marcin Malewski. Tym razem popularny Maleś 13 razy znalazł drogę do bramki przeciwników:

Jednym z bohaterów tego spotkania okazał się Michał Krawczyk, który… dostał czerwoną kartkę pod koniec drugiej połowy. Od tego momentu Warmia Traveland zdominowała Nielbę i odskoczyła na 5 bramek. Za co został ukarany?

Niestety nie obyło się bez kontuzji. Piotr Pakulski pod koniec pierwszej połowy został trafiony piłką w dłoń i rozciął skórę. Nie był to poważny uraz, ale w tym meczu wykluczył go z dalszej gry.

Warmia Traveland zagra jeszcze trzy spotkania ligowe – z MKS-em Wieluń, Mazurem Sierpc i SMS-em Gdańsk.

(P.Świniarski/K.Ośko)

Więcej w Piłka ręczna, Warmia Traveland, Nielba Wągrowiec
Warmiacy walczyli do ostatniej minuty. Przegrali niesłusznie?

W meczu na szczycie 1. ligi szczypiornistów - dramatyczny mecz w olsztyńskiej Uranii i przegrana Warmii Traveland ze Spójnią Gdynia 25:26. Duże kontrowersje budziła postawa...